ЖК Семейный

18-11-2021    Житловий комплекс Сімейний побудований компанією забудовником в Черкасах. Об'єкт належить до категорії новобудов бізнес класу. Введення будинку в експлуатацію відбулося в 4 кварталі 2017 року. В ЖК готово до заселення – 4 секції.
Адреса ЖК
ЖК Сімейний знаходиться в місті Черкасах. Новобуд розташований в районі Митниця на вул. Гагаріна, 29. Дуже корисно скористатися онлайн-картою у верхній частині сторінки. На ній зазначено точне розташування будинку. Так простіше оцінити зручність локації, рівень розвитку інфраструктури в районі, близькість до основних магістралей міста. Карта допоможе зорієнтуватися, як доїхати до новобудови, щоб своїми очима побачити ЖК, його територію та оцінити квартиру.
Технічні особливості
Житловий комплекс побудований за технологією — цегла. Новобудова має 12 поверхів, висота стель у квартирах досягає 2.8 м. Забудовник передбачив в новобудові індивідуальне опалення.
Об'єкти інфраструктури
Розташування новобудови продумане та зручне. Поруч з житловим будинком є необхідні об'єкти інфраструктури: школа, садок, лікарня, тц, ринок, магазини, парк, транспортна розв'язка. Відстань від магазину, парку або зупинки громадського транспорту до житлового комплексу можна оцінити по карті на сайті або при особистому відвідуванні об'єкту.
Менеджер Денис : 0932559815

Вернуться на предыдущую страницу